مدیریت از نقطه صفر

یکی دوتا پروژه هستش که ادامه دادن و تکرار روش افراد قبلی باعث عدم  پیشرفت کاری شده...حالا فقط و فقط روش مدیریت نقطه صفر تنها راه‌کار پیش روم هستش...روش بسیار سخت و پیچیده ای که باید با علم به نتیجه عملکردهای گذشته، روش‌ها و پیش‌فرض‌های غلط قبلی رو پیدا کرده و زیر پا بذارین و با تعاریفی نو و صحیح‌تر از دو مؤلفه موفقیت و شکست، از نقطه صفر شروع کنین...کاری که اینجا همه باهاش مخالفت میکنن چون دارین چارت کاری که اونها با توجه به علایقشون ساختن رو بهم میزنین....واقعا این نقطه صفر روش خیلی سختیه ولی جواب خودشو پس داده... حالا با همه این تفاصیل یا من باید تغییر کنم که اندکی محال هستش یا روش اجرایی این پروژه ها باید تغییر کنه...اشتباه منم این بود که از اول این روش تو اولویتهام نبود...حکما درست گفتن که اگر جلوی اشتباهات خود را نگیرید، آنها جلوی شما را خواهند گرفت.

 

پ.ن.١: افراد موفقکارهای متفاوت انجام نمی دهند،بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.

پ.ن.٢:وقتی توبیخ را با تمجید پایان می دهید، افراد درباره رفتار و عملکرد خود فکر می کنند، نه رفتار و عملکرد شما!

پ.ن.٣: حماقت چیست؟ کاری را بارها تکرار کنی و انتظار داشته باشی نتیجه متفاوتی بگیری  ( آلبرت انیشتین)

 

P.S.4: The great pleasure inmy life is doing what people say you cannot do

 

پ.ن.۵:دانشمندان کشف کردن که مهربون بودن عمرو زیاد می کنه، کلاسهایی هم برای آموزش مهربونی تو سرتاسر جهان، دایر شده و کلی خواهان داره.آدما دنبال عمر زیادن نه مهربونی!

/ 211 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فروغ

مهریانی را تنها دلیل برای موجود بودن می دانم.

م.سروش

دیگه از اون ورا تشریف نمیارید جناب آقای این....[نیشخند] یا حق

زابیل

گفتم بیام سلامی عرض کنم. از حال و احوالتون بی خبریم، خوبید؟[لبخند] عیدتون هم شاد[گل][گل]

یک دختر دم بخت_ مهسا

;کجایی شما ؟؟ نیستی ؟؟ کم پیدا شدی ..ستاره ی سهیل بد جوری همه دارن نگرانتون میشن امیدوارم هر جا هستین شاد و سلامت باشین عیدتون مبارک

نسیم

سلام به نظر من امروزه خیلی سخت و تقریبا محاله اگر تصمیم بگیری کاری را از صفر شروع کنی. مگر با صرف وقت وهزینه زیاد که معمولا توجیح ندارد. ولی امید وارم در انجام این پروژه کذایی موفق باشید. پی نوشت 4 جالب بود ولی به نظرت انسان چند بار می تونه به این لذت دست پیدا کنه؟ [سوال]

طاها

از اونجایی که فیزیک و ریاضی رو علاقه وافر دارم این مورد رو می نویسم از انیشتین که خیلی دوستش دارم و اسمش اینجا برق می زد قانون نسبت رو حتما شنیدید اینکه زمان نسبی هست یعنی بعضی موقع ها یک مدت زمان مشخص کوتاه و یا بلند می شه؟ََََ!!!! اگه بخواهید قانون نسبت رو درک کنید به گفته خود انیشتین این طوریه که دستتون رو بگیرد رو آتیش این مدت کوتاه بسیار طولانی برای شما خواهد گذشت با یه دختر زیبا مدت طولانی صحبت کنید این مدت لحظه کوتاه برای شما خواهد بود!!!!!